MAKIJAŻ PERMANENTNY

 

Komfort & estetyka

 

Makijaż permanentny – idealny na dzisiejsze czasy

Przy zawrotnym tempie życia odczuwamy wszyscy, że na wiele rzeczy brakuje czasu, w tym na poranny makijaż. W porannym pośpiechu, gdy liczy się każda minuta, nie tracimy czasu na makijaż tradycyjny. W tej sytuacji idealnym rozwiązaniem jest właśnie makijaż permanentny, który w bardzo dużym stopniu skraca czas spędzany rano przed lustrem, a co najważniejsze nie wymaga poprawek w ciągu dnia.

Celem makijażu permanentnego jest w sposób naturalny podkreślić piękno. W wielu przypadkach zabieg makijażu pomaga skorygować kształt brwi, które bywają nieregularne, ust podkreślając ich kontury czy też wzmocnienie barwy oraz oczu nadając im charakteru poprzez wykonanie makijażu na powiece. Makijaż permanentny utrzymuje się w zależności od właściwości skóry od 2 do 5 lat. Makijaż permanentny wykonywany w Salon One jest zabiegiem bezpiecznym i wykonanym na certyfikowanym sprzęcie. Zawsze stosowane są igły jednorazowego użytku. Działają one na zasadzie akupunktury, a miejsce nakłucia jest poddawane znieczuleniu. To właśnie dzięki temu podrażnienie skóry zredukowane jest do minimum, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej skuteczności i całkowitej sterylności zabiegu.

MAKIJAŻ PERMANENTNY BRWI

Jest to alternatywa dla osób zabieganych, które nie mają czasu i cierpliwości na codzienną regulację oraz pielęgnację brwi, jak i dla tych, dla których brwi z różnych powodów zostały zniszczone.

PRZED ZABIEGIEM:

Około trzy tygodnie przed zabiegiem nie depilujemy brwi. Dzięki temu będziemy mogły zobaczyć, gdzie odrastają włoski i dobrać odpowiedni kształt zgodnie z naturalnym łukiem brwiowym. Pięć dni przed zabiegiem nie wykonujemy henny. Jeżeli należysz do osób, które mają suchą skórę warto wówczas zadbać o odpowiednie nawilżenie tego miejsca.

PO ZABIEGU:

Nasze brwi po zabiegu będą delikatnie podrażnione, zabarwienie jest znacznie ciemniejsze od oczekiwanego. Należy wówczas smarować je odpowiednim kremem regeneracyjnym.
Po około trzech dniach rozpoczyna się łuszczenie naskórka, wtedy też kolor wyraźnie blednie. Należy pamiętać, aby unikać nadmiernego moczenia brwi w tym czasie, opalania i w żadnym wypadku nie wolno odrywać łuszczącego się naskórka. Po około czterech tygodniach wykonywana jest bezpłatna korekta.

PRZECIWWSKAZANIA DO WYKONANIA ZABIEGU:

Ciąża, laktacja, nieleczona cukrzyca, choroby serca, choroby nerek, hemofilia, nowotwory, infekcje wirusowe, bakteryjne, grzybicze w miejscu zabiegu, gorączka, aktywna infekcja ogólnoustrojowa, przyjmowanie antybiotyków, sterydów, antydepresantów oraz leków przeciwzakrzepowych, łuszczyca, zakażenia wirusem HIV, WZW, stosowanie Roaccutane lub innych pochodnych retinolu, Izotecu, skłonność do powstawania bliznowców –  keloidów, rany w miejscu zabiegowym.

MAKIJAŻ PERMANENTNY OCZU

Jeśli nie wyobrażasz sobie wyjścia z domu bez narysowania kreski na powiekach, to makijaż permanentny oczu jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie.

PRZED ZABIEGIEM:

Trzy tygodnie przed zabiegiem nie wykonujemy henny rzęs. Zalecam zdjęcie sztucznych rzęs. Jeżeli cierpisz na jakiekolwiek choroby bądź stan zapalny w obrębie oczu koniecznie poinformuj mnie o tym fakcie przed zabiegiem.

PO ZABIEGU:

Po zabiegu powieki mogą być opuchnięte. Opuchlizna będzie ustępowała już po kilku godzinach. Bezpośrednio po pigmentacji kolor kresek jest zdecydowanie intensywniejszy. Po okresie tygodnia wyraźnie zblednie. Po około czterech tygodniach wykonywana jest bezpłatna korekta. Uwaga, nie należy nakładać makijażu na okolicę oka, nie korzystać z sauny czy też basenu. Nie należy się także opalać. Konieczne jest stosowanie odpowiedniego kremu regeneracyjnego.

PRZECIWWSKAZANIA DO WYKONANIA ZABIEGU:

Ciąża, laktacja, stan zapalny spojówek, jaskra, nieleczona cukrzyca, choroby serca, choroby nerek, infekcje wirusowe, bakteryjne, grzybicze w miejscu zabiegu, gorączka, aktywna infekcja ogólnoustrojowa, przyjmowanie antybiotyków, sterydów, antydepresantów oraz leków przeciwzakrzepowych, łuszczyca, zakażenia wirusem HIV, WZW, stosowanie Roaccutane lub innych pochodnych retinolu, Izotecu, rany w miejscu zabiegowym.

MAKIJAŻ PERMANENTNY UST

Twoje usta mogą zachwycać swoją perfekcją przez cały czas. Makijaż permanentny ust, to metoda, dzięki której możemy dobrać idealny kształt i kolor ust, który będzie pasował do Twojej karnacji oraz typu urody. Usta stają się wtedy wyraźnie pełniejsze i młodsze. Zapominamy o pomadce.

PRZED ZABIEGIEM: 

Jeśli w przeszłości doszło do występowania opryszczki, to wówczas konieczne jest zażywanie leku przeciwwirusowego o nazwie Heviran. Lek przyjmujemy przez około trzy/cztery dni przed zabiegiem. Identycznie postępujemy przed wykonaniem korekty.
Istotną rzeczą jest regularne nawilżanie ust. Usta spierzchnięte, czy popękane gorzej przyjmują barwnik.

PO ZABIEGU:

Przez tydzień po zabiegu nie można korzystać z sauny, basenu, czy solarium oraz należy unikać słońca, chroniąc twarz, a szczególnie usta, przy użyciu preparatów o wysokim faktorze. Bezpośrednio po pigmentacji usta przybiorą znacznie intensywniejszy kolor a niżeli końcowy. W przeciągu tygodnia kolor znacznie blednie. Naskórek wyłuszcza się i nie należy go odrywać. Po okresie czterech tygodni wykonujemy bezpłatną korektę w celu wzmocnienia koloru.

PRZECIWWSKAZANIA DO WYKONANIA ZABIEGU:

Ciąża, laktacja, nieleczona cukrzyca, choroby serca, choroby nerek, hemofilia, nowotwory, infekcje wirusowe, bakteryjne, grzybicze w miejscu zabiegu, gorączka, aktywna infekcja ogólnoustrojowa, przyjmowanie antybiotyków, sterydów, antydepresantów oraz leków przeciwzakrzepowych, łuszczyca, zakażenia wirusem HIV, WZW, stosowanie Roaccutane lub innych pochodnych retinolu, Izotecu, skłonność do powstawania bliznowców- keloidów, rany w miejscu zabiegowym.

zobacz cennik